Pradžia Parašyti el. laišką Svetainės struktūra
Paieška:

VATESI išduodami atestavimo pažymėjimai

Vadovaujantis Radiacinės saugos įstatymu VATESI išduoda atestavimo pažymėjimus, suteikiančius teisę asmenims mokyti radiacinės saugos branduolinės energetikos objektų ir kitų įmonių, vykdančių branduolinės energetikos srities veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, darbuotojus, įskaitant ir šių įmonių asmenis, atsakingus už radiacinę saugą (toliau – atestavimo pažymėjimai).

Atestavimo pažymėjimai yra išduodami Branduolinės saugos reikalavimuose BSR-1.9.4-2016 „Branduolinės energetikos srities veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais vykdančių darbuotojų ir asmenų, atsakingų už radiacinę saugą, privalomojo radiacinės saugos mokymo, žinių patikrinimo, instruktavimo ir fizinių asmenų, siekiančių įgyti teisę mokyti radiacinės saugos, atestavimo tvarkos aprašas“, patvirtintuose VATESI viršininko 2016 m. balandžio 29 d. įsakymu Nr. 22.3-73, nustatyta tvarka.

•    Reikalavimai asmenims, siekiantiems įgyti teisę mokyti radiacinės saugos branduolinės energetikos objektų ir kitų įmonių, vykdančių branduolinės energetikos srities veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, darbuotojus.

•    VATESI išduoti atestavimo pažymėjimai.


Atestavimo pažymėjimo išdavimo klausimais kreiptis:

Transportavimo ir radiacinės saugos skyrius
Vyriausioji inspektorė Asta Nekrasovaitė
Tel. (8 5) 2661 578
El. p. asta.nekrasovaite(at)vatesi.lt

Vedėja Kristina Tumosienė
Tel. (8 5) 2661 591
El. p. kristina.tumosiene(at)vatesi.lt