Pradžia Parašyti el. laišką Svetainės struktūra
Paieška:

Kvietimas dalyvauti Marie Sklodowska-Curie stipendijų programoje

Tarptautinė atominės energijos agentūra (TATENA) kviečia dalyvauti tikslinėje stipendijų programoje, skirtoje paskatinti moteris siekti karjeros mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) srityje, ypatingą dėmesį skiriant branduoliniam mokslui ir technologijoms. Programa pavadinta fizikės ir du kartus Nobelio premijos laureatės Marie Sklodowska-Curie vardu. Tikimasi, kad ilgainiui programa prisidės prie naujos kartos moterų STEM lyderių, kurios skatins mokslo ir technologijų plėtrą savo šalyse, ugdymo.

Pagal programą remiamos jaunos moterys, studijuojančios su TATENA veikla susijusiose srityse, tokiose kaip branduolinė energija, kad būtų skatinamas saugus ir taikus branduolinio mokslo ir technologijų, pavyzdžiui, branduolinės inžinerijos, branduolinės fizikos ir chemijos, branduolinės medicinos, izotopinių metodų, radiacinės biologijos, panaudojimas, taip pat branduolinės saugos, branduolinio saugumo ir branduolinio ginklo nepatinimo bei branduolinės teisės srityse.

Į stipendiją gali pretenduoti moterys iš TATENA šalių narių (Lietuva yra šios organizacijos nare), studijuojančios ar ką tik įstojusios į akredituotų universitetų magistrantūros studijų programą branduolinių mokslų srityje. Paraiškos stipendijai priimamos iki 2022 m. rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos apie atrankos kriterijus, finansuojamas mokslo sritis, kaip aplikuoti ir reikalingus pateikti dokumentus rasite TATENA puslapyje: www.iaea.org/about/overview/gender-at-the-iaea/iaea-marie-sklodowska-curie-fellowship-programme/Information-for-applicants